DİL SEÇİMİ :
İzinizi Belli Etmenin
Zamanı
Geldi..
ÜRÜNLER > Kamyon Lastikleri Soğuk Kaplama >

Yüksek performans kauçuk kaplama sayesinde bir lastiğin yapılması için kullanılan 33 litre petrol yerine kaplama sayesinde 7 litre petrol kullanılmaktadır.

Sıcak kaplamanın zamanla oluşan dezavantajlarından dolayı modern teknoloji sayesinde soğuk kaplama tekniğinin doğmasına sebep olmuştur. Bu yeni tekniğe göre, lastikler traşlanır, tamir işleminden sonra daha önceden soğuk form desen verilmiş kauçuk lastik sırtına özel hazırlanmış makinelerle karkasa sarılır. Özel iç ve dış zarflar ile çevrelenen lastik otoklav dediğimiz basınç makinesine 80 bar basınç ve 105 derece sıcaklıkta pişirilir. Kaplanan her bir lastik yeni lastik gibi performans göstermenin yanında, yeni lastiğin taşıdığı tonajları taşıyabilmekte, aynı hızlarda çeker ve dingilde rahatlıkla taşıyabilmektedir. Mevcut teknolojilerle üretilen lastiklerin gövdeleri uygun şartlarda kullanıldığında defalarca kaplanabilecek şekilde üretilmektedir.

Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanılan tesislerimizde performanslı,kaliteli ve doğayla dost olan lastik kaplama sayesinde güvenlikten taviz vermeden kazancınızı arttırabilirsiniz.

PARTNERLER
Yetkili Kaplamacı
Yetkili Satıcı & Kaplamacı
Yetkili Satıcı
Yetkili Kaplamacı
Yetkili Satıcı
Yetkili Satıcı
KALİTE & SERTİFİKALAR
İLETİŞİM
Ceyhan Karayolu 12.km. 01340 Yüreğir/ADANA
dogan-gu@dogan-gu.com.tr
0322 332 8888